سخت افزار اینفوپارسه

 

 

 

Close

دیباگر مادربرد PCI با LCD

این کارت با استفاده از فشرده سازی پایگاه داده ها، ذخیره تمام اطلاعات ارور به MCU، .ساپورت هر سه نوع بایوس (AMI، Award، Phoenix)

این کارت از فن آوری های فشرده سازی بانک اطلاعاتی استفاده می کند ، بنابراین می توانیم تمام اطلاعات خطای اشکال زدایی را در MCU ذخیره میکند . MCU می تواند کد اشکال زدایی را تجزیه و تحلیل کرده و اطلاعات خطایی را نشان دهد. در LCD گرافیکی نشان داده می شود. این اطلاعات به زبان انگلیسی ، ساده چینی را نشان می دهد. مشتری می تواند زبان مادری خود را آزادانه در نسخه ویژه نصب شده انتخاب کند. ما در هر کارت سه بایوس مرسوم (AMI ، جایزه ، ققنوس) ارائه می دهیم.

مشخصات :
اطلاعات پیمایش خودکار ، پرش خودکار به کد / اطلاعات جدید ، نیازی به دکمه ای ندارد.
انتخاب BIOS را هنگام خاموش شدن بخاطر بسپارید. به سرعت رکوردهای کد را جستجو کنید ،
PAGE با ضربه طولانی مدت به مرحله پنجم خواهد رسید.

نکته:
شرایط عدم گارانتی در دیباگر :
از ضربه به ماژول LCD باید خودداری کنید.( فاقد گارانتی میباشد) ، لطفاً اسلات های PCI صحیح را انتخاب کرده و به سیستم وصل کنید.(فاقد گارانتی میباشد) این کارت نمی تواند از اتصال و جرقه  پشتیبانی کند ، لطفاً وقتی که صفحه اصلی روشن است ، از اتصال خودداری کنید.
لطفاً هنگام استفاده از یک لاستیک ،برایپک کردن  انگشت طلایی این کارت را استفاده کنید. اگر صفحه نمایش nother وجود دارد ، لطفاً قدرت + 3.3 ولت را بررسی کنید. نمایش “بدون کد اشکال زدایی” به معنای عدم اجرای صفحه اصلی است. لطفاً CPU و منبع تغذیه را بررسی کنید. اگر تعداد کمی از کدها نشان داده شده است ، لطفاً اسالات PCI را تغییر دهید ، زیرا این اسلات شاید بد باشد. اطلاعات OEM: ما می توانیم نسخه ویژه اطلاعات BIOS را در 24 ساعت ارائه دهیم. نسخه های مختلفی را به زبان های ژاپنی ، کره ، آلمانی ، فرانسوی ، روسی ارائه دهید.

 

تهران _ خیابان ولی عصر _ پایین تر از تقاطع طالقانی _ روبروی پارکینگ پارسیان _ پلاک 1523 _ طبقه 4 _ واحد 10
ایمیل:
infoparserepaire [ at ] yahoo.com
02166175331 _ 02166175339
02166175341 _ 02166175326

کپی رایت 2020 سخت افزار اینفوپارسه | طراحی سایت دارکوب