IPHARDWARE

 

 

 

Close

دیباگر لپتاپ 5 کاره

دیباگر نسل جدید (نسخه 5در 1) از کارت دیبگار POST CODE نوت بوک پشتیبانی از پنج رابط باس: MINI PCI، مینی PCI-E، LPC.ELPC و I2C

این نسل جدید (نسخه 5in1) نوت بوک POST CODE کارت تست از پنج رابط باس پشتیبانی می کند: MINI PCI ، Mini PCI-E ، LPC.ELPC و I2C (رابط باتری نوت بوک)

استفاده از این کارت برای کاربران نهایی آسان بوده و با ثبات بالایی کار می کند. این ابزار ایده آل و مفید شما برای شریک تعمیر نوت بوک است. این می تواند سیگنال تشخیصی را نشان دهد که مشکل CPU ، حافظه ، کارت نمایش و غیره را نشان می دهد.

نمایشگرهای LED نتیجه تشخیص مادربرد را نشان می دهد. به ویژه برای مشخص کردن مشکل در هنگام کار بر روی رایانه و یافتن صفحه نمایش یا دستگاه قطع شده ، بسیار مفید است. این مورد برای نمایش سیگنال های Error-code و RST / CLK استفاده می شود.

قسمت Display با دو LED 7 قسمتی تشکیل شده است. از دو “نقطه” LED می توان برای نشان دادن وضعیت نوت بوک “RST” و “CLK” استفاده کرد. سمت چپ “نقطه” برای “RST” ، و سمت راست “نقطه” برای “CLK” است. هنگامی که نوت بوک در وضعیت “تنظیم مجدد” قرار دارد ، سمت چپ نقطه “روشن می شود. و هنگامی که نوت بوک دارای یک خروجی صحیح CLK باشد ، سمت راست” نقطه “روشن خواهد شد.

دو پورت جدید تستر : رابط ELPC (اختصاصی برای نوت بوک ASUS) و رابط I2C (اختصاصی برای رابط باتری IBM).

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که Mini-PCI-E با الگوی محدودیت نوت بوک پشتیبانی می شود ، و جهت گیری پین باید به PIN1-3.3V ، PIN2-LFRAME #، PIN3-LAD3 پیگیری شود ، در غیر این صورت ، باید با درگاه دیگر تست کرد ، مانند LPC یا mini-pci. با این حال ، می تواند با بیشتر نوت بوک ها کار کند

تهران _ خیابان ولی عصر _ پایین تر از تقاطع طالقانی _ روبروی پارکینگ پارسیان _ پلاک 1523 _ طبقه 4 _ واحد 10
ایمیل:
infoparserepaire [ at ] yahoo.com
02166175331 _ 02166175339
02166175341 _ 02166175326

کپی رایت 2021 سخت افزار ip | طراحی سایت دارکوب